2020-06-24

informacija renginių lankytojams ir žiūrovams

 

 

INFORMACIJA RENGINIŲ LANKYTOJAMS IR ŽIŪROVAMS Valstybės lygio ekstremalios situacijos visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės laikotarpiu Renginiuose negali dalyvauti viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys asmenys, bei tie, kuriems privaloma izoliacija (izoliacijos laikotarpiu).

 

Rekomenduojama:

renginių metu, būnant viešoje vietoje, vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, su kuriais įprastai nebendraujama;

palaikyti tarp žiūrovų ne mažiau kaip vieno metro atstumą lauko renginyje, dviejų metrų - uždaroje patalpoje, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus;

dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones;

neturint galimybės plauti rankų su muilu ir tekančiu vandeniu, naudoti dezinfekavimo priemones užtikrinant rankų higieną;

riboti laiką būnant žmonių susibūrimo vietose, skirti prioritetą veikloms atvirose erdvėse.

 

Būtinai laikykitės:

kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo - prisidenkite nosį ir burną nosinaite arba sulenkta alkūne;

asmens higienos bei rankų higienos - venkite sveikintis rankų paspaudimu, rankas plaukite šiltu tekančiu vandeniu ir muilu, dezinfekuokite specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis.

 

Sergantys lėtinėmis ligomis ir vyresnio amžiaus žmonės, būkite ypač atsargūs, Jums yra didesnė tikimybė susirgti sunkiai, su rimtomis komplikacijomis. Rekomenduojame riboti lankymąsi žmonių susibūrimo vietose, dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo nuo kitų asmenų, taip pat kruopščiai laikytis asmeninės ir aplinkos higienos.

 

Dalyviai ir žiūrovai, kuriems pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) nedelsiant privalo palikti renginio vietą. Jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.

 

Būkite atsakingi, saugokite save ir kitus! 

 


 

 
į viršų

atgal